Wspieraj nas za darmo!

Nasza organizacja od 2001 r prowadzi działania na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej ruchowo. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów o charakterze społecznym. Dzięki nowym formom fundraisingu można nas wspierać za 0 zł i to bez wychodzenia z domu. 

 

Na terenie miasta Częstochowy działamy już 16 lat. skupiamy się na pomocy w leczeniu niepełnosprawnych dzieci i młodzieży, organizujemy zajęcia plastyczne, muzyczne i rehabilitację medyczną, jesteśmy organizatorami Festiwalu Muzyczna scena integracji  oraz innych imprez kulturalnych w których aktywnie biorą udział nasi podopieczni.

 

Działalność dla wspólnego dobra wymaga stabilnych źródeł finansowania. Z pomocą przychodzą nam nie tylko darczyńcy i sponsorzy, ale też nowoczesne inicjatywy fundraisingowe. Jedną z nich jest serwis FaniMani.pl, za pośrednictwem którego środki na działalność zbiera również nasza organizacja. Od startu projektu do tej pory organizacje korzystające z FaniMani.pl zebrały 100 tys. złotych na swoją działalność, nie wydając na to złotówki. Darczyńca również wspiera nas bezpłatnie.  Serwis utrzymuje się dzięki współpracy ze sklepami internetowymi, a każda generowana darowizna jest częścią wartości dokonanych zakupów. Kupować można w ponad 800 sklepach z różnych branż.

 

Aby wesprzeć w ten sposób naszą organizację, wystarczy robiąc zakupy online, wejść na nasz profil, kliknąć “Wspieram”, a następnie przejść do wybranego sklepu i zrobić zakupy jak zawsze.

 

cropped-002.jpg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.