Zaproszenie dla niepełnosprawnych: wyjazd integracyjny do Łącka

Już we wtorek osoby niepełnosprawne z Płocka mogą wspólnie powitać wiosnę podczas imprezy integracyjnej w stadninie w Łącku. Organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji.

Zaproszeni są wszyscy.

Na 28 lutego Płockie Centrum Osób Niepełnosprawnych zaplanowało zabawę w plenerze. Uczestnicy wyjazdu spotkają się na terenie Stada Ogierów w Łącku.

– Niepełnosprawni z naszego miasta spotykają się co tydzień. Tym razem chcemy zaproponować im coś innego. W planach był kulig, niestety śnieg stopniał. Ale zmienna pogoda nam nie przeszkodzi – zapewnia prezes stowarzyszenia Panaceum Piotr Ostrowicki.

Program przewiduje przejażdżkę zaprzęgami parokonnymi i bryczkami, pokaz woltyżerki i zwiedzanie stada. Do tego konkursy, zabawy, pieczenie kiełbasek i wspólne śpiewanie piosenek przy ognisku. Do Łącka może pojechać każdy niepełnosprawny, uczestnictwo w wyjeździe integracyjnym jest całkowicie bezpłatne. Płocczanie, którzy posiadają własny transport, mogą bezpośrednio przyjechać do Łącka na godz. 11. Osoby, które chcą skorzystać z zapewnionego przez organizatora transportu, mogą zgłaszać to pod numerem 24 367 16 01. Wyjazd autokarem z placu przed Teatrem Dramatycznym we wtorek o godz. 10. Zakończenie spotkania o godz. 16.

Organizatorami wyjazdu są Fundacja Panaceum, Dom Pomocy Społecznej „Przyjaznych Serc”, Rzecznik Osób Niepełnosprawnych Urzędu Miasta Płocka i Stado Ogierów z Łącka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.